Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
26/03/2024 - 20:35

Mateusz Ziółko w sądeckim ratuszu. Muzyczna uczta i owacja na stojąco [ZDJĘCIA]

Największa sala w sądeckim ratuszu nie pomieściła wszystkich mieszkańców, którzy przyszli na koncert Mateusza Ziółko, wspaniałego artysty z Nowego Sącza. To była wspaniała uczta muzyczna.

Mateusz Ziółko i jego zespół zawsze przyciąga tłumy. Na jego koncie pojawili się mieszkańcy w różnym wieku. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca.

Czytaj także: Tłumy wiernych na wyjątkowej Drodze Krzyżowej Piątkowa – Boguszowa [ZDJĘCIA]

Goście mogli usłyszeć zarówno autorskie utwory Mateusza Ziółko, takie jak „Vis a Vis”, „W płomieniach” czy „Tak po prostu”, jak i wielkie przeboje światowej muzyki rozrywkowej: „When a Man Loves a Woman”, „Yesterday”, „Bohemian Rapsody”, „Everything I do, I do it for You”. Owacjom na stojąco nie było końca. 

- W sali gra świateł, piękny, cudowny koncert. Piękne przemówienie artysty o samotności – dzieli się swoimi wrażeniami po koncercie nasz stały czytelnik – pan Norbert.

Był to 286. Koncert u Prezydenta. Nie zabrakło na nim oczywiście władz miasta na czele z prezydentem Nowego Sącza Ludomirem Handzlem.

Czytaj także: Tysiąc nowych mieszkań w Nowym Sączu w ciągu pięciu lat. Ambitne plany miasta [WIZUALIZACJE]

Czytaj także: Trzydzieści cztery lata pracy samorządowej. Radny Leszek Zegzda uhonorowany Denarem św. Małgorzaty [ZDJĘCIA, WIDEO]

Mateusz Ziółko to wokalista, pianista, autor muzyki i tekstów. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień. Na swoim koncie ma zwycięstwo w 3. edycji programu "The Voice Of Poland" oraz 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie brawurowo wykonał utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać". Finalista telewizyjnego hitu TVN "Mam Talent". Mateusz Ziółko jest także laureatem konkursu "Super Debiuty" podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Jego debiutancka płyta ,,Na nowo" pojawiła się na rynku przed pięcioma laty. Jeden z hitów tego krążka, "W płomieniach", błyskawicznie stał się najczęściej granym utworem w polskich rozgłośniach radiowych, tym samym osiągając niezwykłe wyniki w sieci. Piosenkę na YouTube odtworzono 72 milionów razy. Już w dniu premiery płyta ta uzyskała status złotej płyty. Rewelacyjny wynik w sieci uzyskała także piękna ballada wykonana u boku Sylwii Grzeszczak - "Bezdroża". Po kilku latach przerwy Mateusz Ziółko powrócił z nową płytą - krążek "Tak po prostu" pojawił się na rynku w listopadzie 2022 roku. Single "Weź mnie", "Vis a Vis" oraz najnowszy „Lubisz nas”, szturmem zdobywają playlisty największych polskich rozgłośni radiowych.

([email protected], fot. czytelnik – pan Norbert – dziękujemy, źródło: własne, UM w Nowym Sączu)

Mateusz Ziółko w sądeckim ratuszu. Muzyczna uczta i owacja na stojąco [ZDJĘCIA]
Największa sala w sądeckim ratuszu nie pomieściła wszystkich mieszkańców, którzy przyszli na koncert Mateusza Ziółko, wspaniałego artysty z Nowego Sącza. To była wspaniała uczta muzyczna.


Dziękujemy za przesłanie błędu