Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
24/04/2019 - 14:20

Nauczyciele mają dość? Coraz krótsza lista strajkujących szkół w Nowym Sączu

Środa to kolejny dzień, w którym uczniowie z niektórych szkół w Nowym Sączu nadal nie mają lekcji. Kurczy się jednak lista tych placówek, które biorą udział w proteście, wynika z najnowszego komunikatu biura prasowego urzędu miasta.

- Strajk kontynuowany jest w dwóch podstawówkach: Szkole Podstawowej nr 16 i Szkole Podstawowej nr 20 oraz w siedmiu szkołach średnich: Zespole Szkół nr 1, Zespole Szkół nr 2, Zespole Szkół Samochodowych, Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych, Zespole Szkół Ekonomicznych, Zespole Szkół Budowlanych – informuje Monika Zagórowska i dodaje, że to stan z 24 kwietnia z godziny 13. - Kończy się strajk I LO w Nowym Sączu. Zajęcia od 25 kwietnia będą się odbywać w szkole według planu lekcji.

czytaj też Rodzicom puszczają nerwy, maturzyści są roztrzęsieni, a dyrektorzy w potrzasku 

W pozostałych szkołach zajęcia odbywają się według planu. Co z klasyfikacją maturzystów?

czytaj też Chcą 1000 złotych podwyżki. Jaka jest prawda o zarobkach sądeckich nauczycieli? 

Jak informuje rzeczniczka, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2,  Zespole Szkół nr 3 i Zespole Szkół nr 4 konferencje odbyły się 16 kwietnia. 24 kwietnia konferencje odbyły się lub odbędą jeszcze w godzinach późniejszych w I LO, Zespole Szkół nr 1, Zespole Szkół nr 2, Zespole Szkół Budowlanych, Zespole Szkół Ekonomicznych, Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych. 25 kwietnia konferencja klasyfikacyjna zaplanowana jest w Zespole Szkół Samochodowych.

[email protected] fot. IMDziękujemy za przesłanie błędu