Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
26/02/2024 - 13:55

Nie żyje znana i lubiana dyrektorka podstawówki. Odeszła w tak młodym wieku...

Po raz kolejny bardzo smutne informacje docierają z powiatu gorlickiego. Nie żyje dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Ropie - Jolanta Grzegorzek. Lokalna społeczność pogrążyła się w żałobie.

Nie żyje Jolanta Grzegorzek

Pierwsze miesiące nowego roku są niezwykle smutne dla całej społeczności szkolnej w naszym regionie. Nie tak dawno odszedł Michał Wacławik. Pracował w Szkole Podstawowej nr 1 w Limanowej, następnie w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych. Kilka dni temu informowaliśmy również o śmierci Haliny Zajdel, byłej wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gorlicach.

Na tym niestety nie koniec. Z powiatu gorlickiego napłynęła kolejna niezwykle przykra informacja. Znowu odeszła osoba, która przez wiele lat wychowywała całe pokolenia młodzieży. Zmarła Jolanta Grzegorzek.

Odeszła dyrektor szkoły w Ropie

Była znana przede wszystkim jako dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Ropie. Po jej śmierci wyrazy współczucia przekazali rodzinie i bliskim przekazali m.in. nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły.

Śp. Jolanta Grzegorzek była bardzo życzliwa i otwarta na drugiego człowieka. Osoby, które ją znały podkreślają, że była po prostu nauczycielem z powołania, bardzo przyjaznym wszystkim uczniom. Odeszła w wieku 56 lat. ([email protected], fot.: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Ropie)Dziękujemy za przesłanie błędu