Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
19/10/2019 - 21:55

Paliło się w Tyliczu. Do szpitala trafiła kobieta [ZDJĘCIA]

W Tyliczu, a dokładnie na ulicy Pułaskiego, doszło do pożaru budynku gospodarczego. Na razie nie wiadomo, co mogło być przyczyną pożaru. Do szpitala trafiła kobieta.

Kiedy na miejscu zjawili się strażacy okazało się, że ogień może zająć kolejny budynek. - Metr od płonącej wiaty znajdowała się druga szopa, na ścianie, której zaczynał rozwijać się pożar - poinformował oficer dyżurny. Na miejscu były jednostki pożarnicze JRG z Krynicy-Zdrój, a także OSP z Tylicza, Mochnaczki Wyżnej, Muszynki i Mochnaczki Niżnej.

Na miejscu nie znaleziono nikogo, kto doznałby obrażeń bezpośrednio od pożaru, jednak strażacy otrzymali informacje o kobiecie potrzebującej pomocy medycznej i zawiadomili pogotowie ratunkowe.

- W trakcie działań od właścicielki uzyskano informację o kobiecie, która przed przybyciem strażaków już w trakcie trwania pożaru zasłabła na posesji. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia ratunkowego. Kobiecie udzielono pomocy. Przybyła na miejsce karetka zabrała poszkodowaną do szpitala - dodaje strażak.

Co było przyczyną pożaru budynku gospodarczego w Tyliczu? Jeszcze nie wiadomo.

(MŚ). Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021