Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
05/09/2019 - 08:25

Patryk Wicher: Warto przyjeżdżać na Forum Ekonomiczne do Krynicy

Patryk Wicher, radny Województwa Małopolskiego (PiS), dyrektor krynickiego sanatorium Continental MSWiA podczas XXIX Forum Ekonomicznego (3-5 września) w Krynicy-Zdroju uczestniczył m.in: w panelu dyskusyjnym "Komunikacja i transport-wyzwania regionalne i krajowe". Uważa, że forum jest ważnym miejscem spotkań ludzi ze świata biznesu i polityki.

- "Forum Ekonomiczne w Krynicy dla samorządowca jest idealnym miejscem na wymianę myśli i idei, dzielenia się pewnymi innowacjami i nowymi rozwiązaniami w różnych dziedzinach. Spotykają się tutaj politycy i samorządowcy, biznesmeni".- mówi Patryk Wicher, radny Sejmiku Województwa Małopolskiego.

- "Jest bardzo dużo ciekawych paneli. Dla mnie ważne są zwłaszcza te związane ze służbą zdrowia. Jest też Forum Młodych Liderów, które w tym roku otwierałem. Byłem również panelistą panelu związanego z komunikacją regionalną i lokalną. Wydarzeń niesamowicie dużo, dlatego warto tutaj przyjechać" – podkreśla Partyk Wicher. - "Mam nadzieję, że za rok, 30. Forum Ekonomiczne będzie kolejnym sukcesem". 

(MK) fot. aut.  wideo Andrzej GulewiczDziękujemy za przesłanie błędu