Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
07/05/2013 - 10:08

Replika pierścienia Miss Polski wspomoże leczenie Błażejka

Ruszyła kolejna aukcja charytatywna Fundacji Małopolskie Serce. Tym razem wylicytować można unikalną replikę pierścienia, który co roku trafia na palec najpiękniejszej Polki. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na leczenie 3-letniego Błażejka Frączka.
Replikę pierścienia podarowała Fundacji Małopolskie Serce Miss Polski Katarzyna Krzeszowska. Nie można go nigdzie kupić, gdyż jest to produkt robiony tylko i wyłącznie dla biura Miss Polski - Missland. Sygnet wykonuje Jubiler Schubert. Jego wartość jest wzbogacona o unikatowość, tradycję, symbol piękna. Jest to coś więcej, niż zwykła biżuteria. Nosząc go każda kobieta może czuć się wyjątkowo.
- Posiadanie takiego skarbu daje więcej niż tylko cząstkę tytułu Miss Polski, daje także satysfakcję związaną z pomaganiem, a to rzecz tak wspaniała, że nie da się tego opisać - mówi Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska
Aukcja ruszyła wczoraj (6 maja) w serwisie allegro.pl i trwać będzie 14 dni. Replikę pierścienia można licytować pod adresem http://allegro.pl/show_item.php?item=3229962334. Jego aktualna cena to 400 zł. Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na leczenie podopiecznego Fundacji – Błażejka Frączka. Chłopiec cierpi na rozszczep kręgosłupa (przepuklina oponowo-rdzeniowa L3-L5), wodogłowie nadnamiotowe i zmaga się z niedorozwojem ciała modzelowatego, z cechami Arnolda – Chiari.
Zobacz film o Błażejku


(KB)
Fot. arch. Fundacji Małopolskie Serce


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)