Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 maja. Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja
20/01/2020 - 04:00

Sandecja ma inwestora? Tajne spotkanie z biznesmenami z Ukrainy w Nowym Sączu

Władze miasta poszukują inwestora dla Sandecji. Być może starania zaczynają nabierać kształtów, gdyż prowadzone są zaawansowane rozmowy z pewną grupą managerów sportowych z Ukrainy. Jej przedstawiciele gościli w piątek w sądeckim ratuszu.

Potencjalny inwestor,  z którym prowadzone są rozmowy należy do czołówki w branży piłkarskiej na rynku wschodnim. Posiada w swojej grupie wielu zawodników, którzy są transferowani do klubów na terenie całej Europy oraz Azji, a kwoty tych transakcji są wielomilionowe i liczone w euro.

Do spotkania doszło w piątek wczesnym popołudniem. Poprzedziły je rozmowy w jednej z restauracji w rynku, prowadzone przez prezesa Artura Kapelko w obecności Piotra Świerczewskiego, byłego piłkarza, który pochodzi z Nowego Sącza i w ubiegłym roku często bywał na meczach Sandecji.

Przedstawiciele potencjalnego inwestora widziani byli również na sobotnim sparingu „biało-czarnych” z drugoligową Stalą Rzeszów, rozgrywanym na sztucznej nawierzchni boiska PWSZ. Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć rozmowy te trwają już od kilku tygodni.

 (m.smierciak@sadeczanin.info) Fot. JDDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020