Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
04/11/2019 - 07:45

Skandal! Rozbiła głowę, bo bezmyślna święta krowa na dwóch chodnikach parkowała

Na osiedlach w Nowym Sączu jest ciasno i często trudno znaleźć miejsce do parkowania, ale to nie usprawiedliwia głupoty i bezmyślności, która może prowadzić do nieszczęścia. Tak było na osiedlu Millenium, gdzie święta krowa posadowiła się na dwóch chodnikach na raz.

Buta, głupota… trudno znaleźć właściwe słowo, żeby opisać zachowanie tego kierowcy -   mówi wzburzony mieszkaniec Nowego Sącza, który do naszej redakcji przesłał zdjęcie auta zaparkowanego przez bezmyślnego kierowcę na osiedlu Millenium w pobliżu „samochodówki”.  

Czytaj też Święta krowa, królowa parkingu w Nowym Sączu. Ale stawia auto z rozmachem

Samochód rozłożył się na  dwóch chodnikach. Skutki tego okazały się katastrofalne.

W bloku mieszka niewidoma siostra naszego rozmówcy. Kiedy szła dobrze sobie znaną trasą, chodnikiem prowadzącym od klatki schodowej, do tego przy ulicy, jej laska napotkała na przeszkodę, której się nie spodziewała.

- Zupełnie zdezorientowana zrobiła krok w bok i natknęła się na krawężnik. Potknęła się i upadła. Rozbiła głowę. Była roztrzęsiona i ja też – opowiada mieszkaniec osiedla. - Strach pomyśleć, jak mogła się skończyć ta historia. Wiadomo, jak niebezpieczne są urazy głowy. Było o krok od nieszczęścia.

Czytaj też Nawet pasy dla pieszych nie są święte dla świętej krowy i nieszczęście gotowe

Która to już bezmyślna i bezkarna święta krowa? Trudno zliczyć.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe