Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
21/03/2024 - 08:00

Śmierć zabrała jednego z nich. Lokalne środowisko motocyklistów w żałobie

Ta wiadomość lotem błyskawicy obiegła środowisko limanowskich motocyklistów. Odszedł jeden z nich, Józef Świder. Przegrał walkę z ciężką chorobą. Miał sześćdziesiąt dziewięć lat.– Był serdeczny i zawsze uśmiechnięty – wspominają go przyjaciele.

Ciągle nie mogą w to uwierzyć

Do jego przyjaciół ciągle nie dociera świadomość, że już go nie zobaczą. Przecież jeszcze niedawno razem jeździli na motocyklowe wyprawy. Ale w pełne pasji życie Józefa Świdra wdarła się ciężka choroba.

Czytaj też Od tej historii chce się płakać. Próbował się ratować. Nie dał rady [ZDJECIA]

Tak bardzo chciał wyzdrowieć

- Nie załamywał się. Wiedział że wspiera go wielu ludzi. Chciał wyzdrowieć i marzył o kolejnej podróży – czytamy we wzruszającym wpisie jego bliskich w mediach społecznościowych. -  Zawsze opowiadał że na zlotach spotkał wielu wspaniałych ludzi... Wszystkich znajomych, przyjaciół prosimy o modlitwę za niego. Spokojnej podróży Tato

Środowisko motocyklistów nie może się z tą śmiercią pogodzić. - Na ostatnim zlocie w Grudziądzu umawialiśmy się na sezon 2024, a ty zmieniłeś plany ! Byłeś przez nas bardzo lubiany, bo byłeś zawsze szczerym i normalnym kumplem – wspominają Józefa Świdra przyjaciele. - Będzie nam brakowało ciebie i twoich żartów w Sulejowie i na innych zlotach, na które tak lubiłeś jeździć. Bóg z Tobą nasz przyjacielu.

Czytaj też Znaleźli ich martwych. Jeden miał 29 lat, drugi dobiegał sześćdziesiątki 

Twoja trasa motocyklowa trwa dalej

Zawsze uśmiechnięty i serdeczny, zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. , tylko w innym wymiarze. Do zobaczenia - czytamy w kolejnym wpisie na Facebooku.

Rodzina znajomi i przyjaciele pożegnali Józefa Świdra 20 marca podczas nabożeństwa żałobnego w kościele w rodzinnej Laskowej. Spoczął na parafialnym cmentarzu. ([email protected]) fot.FacebookDziękujemy za przesłanie błędu