Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 15 grudnia. Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
13/08/2019 - 14:30

Tauron Festiwal Biegowy w Krynicy: czeka 650 tysięcy złotych nagród!

W tym roku Tauron Festiwal Biegowy obchodzi dziesiąte urodziny, a wymyślona przez Zygmunta Berdychowskiego impreza cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się dziwić, organizatorzy stają na wysokości zadania, a oprócz różnorodnych tras uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcji. Pula nagród zawodów wynosi aż 650 000 złotych

Trwają jeszcze zapisy na 10 jubileuszową edycję TAURON Festiwal Biegowy. Udział może wziąć każdy, (zweryfikowany w Biurze Zawodów) amator, profesjonalista, senior, dziecko jak i cała rodzina. Festiwal biegowy będzie trwać od 6 do 8 września w tym czasie można spróbować swoich sił od biegu dzieci na 300 metrów, przez Krynicką Milę (powraca do programu po rocznej przerwie), biegu nocnego na 5 i 7 km, najszybszą „dychę” w Polsce - Życiową Dychę, półmaraton i Koral Maraton, przez Bieg 7 Dolin z co najmniej trzema dystansami do wyboru, aż do festiwalowej etapówki dla wytrwałych – Iron Run (formuła bez zmian, pozwalająca porównywać wyniki).

Start i meta imprez biegowych 10. TAURON Festiwalu Biegowego zostały zaplanowane w Krynicy-Zdroju, Muszynie, Tyliczu i okolicach. Atrakcji nie zabraknie, oprócz biegów można wziąć udział w warsztatach, seminariach dla biegaczy, spotkaniach z osobistościami świata sportu, koncertach, targach EXPO.

Gwarantujemy że każdy kto weźmie udział w wyścigu, będzie usatysfakcjonowany. A pozostałych zachęcamy do kibicowania. Partnerami Festiwalu Biegowego są Małopolska, miasta Krynica-Zdrój i Muszyna, Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów i MOSiR w Krynicy-Zdroju.

ZC [email protected],
Dziękujemy za przesłanie błędu