Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
04/12/2023 - 18:25

Z ostatniej chwili: W Niecwi płonie dom. Musieli uciekać z płonącego budynku

W Niecwi - wiosce położonej w gminie Korzenna - strażacy gaszą pożar domu jednorodzinnego. Ogień pojawił się na poddaszu. Akcja gaśnicza potrwa jeszcze wiele godzin.


Rodzinę z Niecwi spotkało wielkie nieszczęście. W ich domu, dzisiaj po godzinie szesnastej wybuchł pożar. Ogień pojawił się na poddaszu. W tym czasie w budynku przebywały trzy osoby. Gdy tylko zorientowały się, że w ich domu wybuchł pożar, szybko opuściły obiekt i wezwały pomoc. 

Zobacz też Wypadek w Nowym Sączu. Przewróciła się ciężarówka z drewnem [FILM] 


Ogień rozprzestrzeniał się w błyskawicznym tempie i z każdą kolejną minutą obejmował kolejne elementy budynku. Płomienie i kłęby dymu było widać już z daleka. Już po chwili na miejscu pojawiły się straże pożarne z Nowego Sącza i pobliskich jednostek OSP. W trakcie prowadzonej akcji gaśniczej na pobliskiej drodze powiatowej były drobne utrudnienia. 

- Na szczęście nikt nie ucierpiał w pożarze. W tej chwili sytuacja jest już opanowana - powiedział nam oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. 

Zobacz też To był wyścig z czasem! W pantoflach wyszedł z DPS-u. Znaleźli go przy torach kolejowych


Jak na razie nie jest znana przyczyna tego pożaru. Nie wiadomo również jak duże straty ponieśli właściciele. ([email protected] Fot. Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu