Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
27/12/2017 - 14:20

Zielińska pokazała pierwsze zdjęcie synka. Dwutygodniowy maluch już jest gwiazdą

Synek Katarzyny Zielińskiej ma ledwie dwa tygodnie, a już piszą o nim wszystkie plotkarskie portale. Pochodząca ze Starego Sącza aktorka zamieściła zdjęcia malucha na Instagramie i dodała wpis z życzeniami dla fanów.

Swoje zdjęcie z trzymanym w ramionach dwutygodniowym noworodkiem Katarzyna Zielińska zamieściła na Instagramie w  Boże Narodzenie. Fotę opatrzyła  sympatycznymi życzeniami  dla swoich licznych fanów, których serca podbiła między innymi swoja rolą w serialu „Barwy szęścia”

Kochani! Życzę Wam, żebyście w ten piękny świąteczny czas otoczeni byli miłością, dobrem i najbliższymi, najukochańszymi osobami, które powodują, że nasze życie ma sens. Cieszmy się z najmniejszych rzeczy i spraw, które składają się na nasze WIELKIE SZCZĘŚCIE. I nie zapominajmy obdarzać uśmiechem i wyrozumiałością ludzi, których spotykamy codziennie na swojej drodze. To czasem większy prezent niż brylant zakupiony w najdroższym sklepie❤️ Sciskam Was z moim największym szczęściem, kuleczką pachnącą mlekiem i miłością - napisała Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska wraz ze swoim mężem, Wojciechem Domańskim, wychowuje już 2,5-letniego syna, Henryka. Imię drugiego dziecka nie jest znane, ale jak donoszą plotkarskie media ponoć para postanowiła dać maluchowi na imię Mikołaj.

Jmik fot. Instargram Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)