Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
21/03/2024 - 10:15

Na Bieg Górski 23 km zapisał się jako pierwszy! Festiwal Biegowy przyciąga kolejnych sportowców

Biegi górskie przyciągają zawsze wielu miłośników sportu. Na starcie Festiwalu Biegowego co roku gromadzą się tłumy. Jako pierwszy na dystans 23 km zapisał się Marcin Rybak, który w imprezie będzie debiutował. Jak sam mówi, to dodatkowy impuls do treningu.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju

Blisko, blisko, coraz bliżej. Do sportowego święta, jakim jest Festiwal Biegowy, pozostało już niecałe pół roku. Wielu zawodników ostrzy sobie zęby i nie może się doczekać kolejnej wspaniałej przygody na trasach prowadzących przez Beskid Sądecki.

Przypomnijmy, że wszystko potrwa od 6 do 8 września w Piwnicznej-Zdroju. Jak zawsze będzie to niezapomniany weekend pełen atrakcji i pozytywnych wrażeń. Żadnego pasjonata biegów nie może zabraknąć!

Bieg Górski na 23 km 

Dystansów do wyboru jest cała masa. W niedzielę o 8 rano startuje Bieg Górski na 23 km. Jak zawsze, przyciągnie z pewnością sporą liczbę zawodników. Start i meta znajdują się w Miasteczku Biegowym. Trasa prowadzi m.in. przez Halę Pisaną, Halę Łabowską czy Łomnicę. 

Pierwszą osobą, która zapisała się na ten bieg jest Marcin Rybak. - Zachęcony przez Ambasadora Festiwalu Biegowego, postanowiłem spróbować swoich sił na tych zawodach. Będzie to idealne miejsce na rozbieganie po zawodach Spartan w Bielsku Białej - mówi zawodnik.

- Jestem aktywnym biegaczem i prowadzę również swoją grupę biegową. Uczestniczę w biegach przeszkodowych Spartan, miejskich oraz górskich. Na Festiwalu Biegowym wezmę udział w rywalizacji na dwóch dystansach - dodaje Marcin Rybak.

Zawodnik tłumaczy, że nie nastawia się na póki co na konkretny wynik. - Zapisanie się na te zawody jest dodatkowym impulsem do treningu, oraz pokonywaniu swoich słabości - przekonuje Marcin Rybak.

Bieg Górski na 23 km jest jednym z wielu dystansów, które mogą wybierać startujący w Festiwalu Biegowym. Każdy może zostać jego częścią. Zarejestrować możecie się TUTAJ. Każdy jest mile widziany! ([email protected], fot.: Marcin Rybak/ Spartan Training Group Sosnowiec)Dziękujemy za przesłanie błędu