Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
04/03/2024 - 19:05

Katalog Stu Firm Sądecczyzny rozchwytywany na Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach

Ile sądeckich firm jest obecnych na Europejskim Kongresie Samorządów? Ponad sto! A to za sprawą Katalogu Stu Firm Sądecczyzny, który ma pod ręką dwa i pół tysiąca uczestników tego wielkiego wydarzenia, wspólnie w Województwem Warmińsko-Mazurskim, organizowanego przez Instytut Studiów Wschodnich w Mikołajkach.

W „Katalogu 100 Firm Sądecczyzny 2023” tradycyjnie znalazły się zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Publikacja wydana przez Fundację Sądecką to nie tylko broszura informacyjno-promocyjna, ale także źródło inspiracji. Doświadczeni przedsiębiorcy dzielą się swoją wiedzą i sposobem na sukces.

- Po sukcesie pierwszej edycji „Katalogu 100 Firm Sądecczyzny” zdecydowaliśmy się kontynuować ten ważny projekt. Trzymają państwo w rękach opis efektów pracy mieszkańców naszego regionu, którzy swoją działalnością - niezależnie od tego, czy prowadzą duże firmy czy są właścicielami średnich i małych przedsiębiorstw, przyczyniają się do jej rozwoju i sprawiają, że staje się ona symbolem sukcesu przedsiębiorców - pisze we wstępie do kolejnej edycji katalogu Zygmunt Berdychowski, Przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego.

„Katalog 100 Firm Sądecczyzny 2023” promuje również pozytywny wizerunek Sądecczyzny na kolejnych, największych spotkaniach biznesowych w Europie, podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Nie zabrakło go również w Piwnicznej-Zdroju, gdzie miał miejsce Festiwal Biegowy i inne wydarzenia towarzyszące, m.in. Salon Przemysłu Turystycznego. ([email protected]) Fot. TKDziękujemy za przesłanie błędu