Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
10/12/2019 - 08:10

Są innowacyjni i dyktują rynkowe trendy. Firma Wiśniowski jest kreatorem branży

Nie naśladują i nie kopiują, ale potrafią samodzielnie tworzyć technologie i produkty. Są innowacyjni i dyktują rynkowe trendy. To znaki rozpoznawcze prekursorów branży budowlanej, którzy otrzymują prestiżowe nagrody Kreatora Budownictwa. W tym roku w gronie laureatów znalazła się marka Wiśniowski i prezes zarządu sądeckiej spółki Krystyna Baran.

Prestiżowa nagroda przyznawana jest od dziewięciu lat przez  Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Otrzymują ją prekursorzy branży budowlanej. Uchodzą za nich ci, którzy kształtują rynek, wprowadzają innowacje, dbają o jakość oferowanych produktów i usług, a także stosują proekologiczne rozwiązania i nowe technologie.

W tym roku w gronie laureatów znalazła się marka Wiśniowski oraz prezes sądeckiej spółki, Krystyna Baran.

- Kreator Budownictwa docenia te firmy, które nie naśladują i nie kopiują, ale potrafią samodzielnie tworzyć technologie i produkty. To trudne być kimś takim w sektorze budowlanym, który nie wybacza błędów – mówi Krystyna Baran. -  Bycie kreatorem, bycie innowacyjnym wymaga czasu i odwagi. Nie każdego na to stać. Tym bardziej jesteśmy dumni, że doceniono nasze inwestycje w Przemysł 4.0, które prowadzimy już od 15 lat, dostrzeżono nowoczesne produkty z naszym logo i unikalne projekty – dodaje Krystyna Baran.

Dyrektor marketingu firmy Wiśniowski, Katarzyna Świderska podkreśla, że sądeckie przedsiębiorstwo jako jedyne na rynku to marka, która wyróżnia się technologią tak zwanego  Przemysłu 4.0, dzięki czemu jest w stanie tworzyć produkty spersonalizowane, „szyte na miarę” pod konkretne założenia klienta.

Czytaj te z Dobra passa Newagu. Sądecka firma ujawnia wyniki finansowe

- Linie produkcyjne w naszej fabryce dostosowują się na bieżąco do spływających zamówień, co stanowi innowacyjne i unikatowe rozwiązanie nie tylko na polskim rynku – mówi Świderska. - Nasza oferta jest komplementarna, co znaczy, że  klient ma gwarancję, że wszystkie elementy, które stanowią wizytówkę domu, od bram i drzwi po okna i ogrodzenia, będą tworzyły spójną całość, zarówno w zakresie stylu, kolorystyki, jakości, jak i rozwiązań technologicznych – dodaje szefowa marketingu.

 Czytaj też Gruchnęła wieść po Nowym Sączu. Budują kolejną galerię handlową [ZDJĘCIA]

Sądeckie przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od trzydziestu lat. Od samego początku  spółka zajmuje się produkcją bram, drzwi i ogrodzeń i wokół tego kręci się biznes. To się nie zmienia, ale firma ciągle się rozwija, czego dowodzą liczne inwestycje. 

Obecnie firma Wiśniowski buduje nowe hale i modernizuje te już istniejące. Na powierzchni  dwudziestu siedmiu hektarów z ziemi powstają kolejne hale produkcyjne, które w sumie będą liczyć 80 tys. metrów kwadratowych.

[email protected] fot, jm, UMNSDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe

PARTNERZY AKCJI