Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
21/11/2019 - 11:25

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (22-24 listopada)

Koncert Teresy Mirgi i zespołu Kałe Bała, spektakl "Ciotka na wydaniu", Sącz Jazz Festiwal 2019, a może wieczór autorski Ireny Pławiak? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Koncert Teresy Mirgi i zespołu Kałe Bała

Muzyczna podróż z cygańskim taborem, czyli koncert Teresy Mirgi i zespołu Kałe Bała zakończy tegoroczny cykl pn. II Dni Kultury Romskiej w Nowym Sączu. Koncert odbędzie się w piątek 22 listopada o godz. 19 w MCK Sokół.

35 lat twórczości Joanny Babiarz

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na 35-lecie twórczości Joanny Babiarz połączone z promocją najnowszego tomiku „Porastanie”. Spotkanie odbędzie się 22 listopada o godz. 17.30 w budynku głównym biblioteki przy ul. Franciszkańskiej 11. Wstęp wolny.

Spektakl "Ciotka na wydaniu"

Teatr Nowy zaprasza 22 listopada o godzinie 19 na ulicę Jagiellońską 36 na spektakl: „Ciotka na Wydaniu” – komedię J. Blizińskiego w jednym akcie. Co może się wydarzyć, gdy w życie młodego małżeństwa: Augusta i Emilii będzie notorycznie ingerować osoba trzecia – wścibska ciotka Filomena? Odpowiedź tylko w Teatrze Nowym!

Stary Sącz: Sącz Jazz Festiwal 2019

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu zaprasza wszystkich miłośników jazzu na Sącz Jazz Festiwal 2019. 22 listopada o godz. 19 w Kinie Sokół w Starym Sączu wystąpi Piotr Wojtasik Quintet.

SOBOTA

Spektakl "Ciotka na wydaniu"

Teatr Nowy zaprasza 23 listopada o godzinie 18 na ulicę Jagiellońską 36 na spektakl: „Ciotka na Wydaniu” – komedię J. Blizińskiego w jednym akcie. Co może się wydarzyć, gdy w życie młodego małżeństwa: Augusta i Emilii będzie notorycznie ingerować osoba trzecia – wścibska Ciotka Filomena? Odpowiedź tylko w Teatrze Nowym!

Jubileuszowy koncert Zespołu Pieśni i Tańca Doliny Dunajca

Rok 2019 to wyjątkowa data dla Zespołu Pieśni i Tańca Dolina Dunajca - w tym właśnie roku mija 50 rocznica jego powstania. W sobotę zespół da wspaniały, jubileuszowy koncert w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu przy Al. Wolności 23. Jednym z patronów tego wydarzenia jest miesięcznik "Sądeczanin".

Krynica – Zdrój: mecz II Ligi Hokeja na Lodzie

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Krynicy – Zdroju zaprasza na II Ligowy mecz hokeja na lodzie pomiędzy KH KTH Krynica a KS SIGMA Katowice. Mecz odbędzie się w sobotę 23 listopada o godzinie 18. Wstęp wolny.

Muszyna: Wiersze o naszej beskidzkiej krainie

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Muzeum Regionalnego Państwa Muszyńskiego na spotkanie z poetkami Małgorzatą Bajorek oraz Janiną Kumorek. Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 listopada o godzinie 16. Wstęp wolny.

NIEDZIELA

Łososina Dolna: Wieczór autorski Ireny Pławiak

Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zaprasza na spotkanie autorskie z Ireną Pławiak oraz promocje książki „Za drzwiami”. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 24 listopada o godzinie 16  w Sali widowiskowej CKiP Gminy Łososina Dolna. Wstęp wolny.

Stary Sącz: Sącz Jazz Festiwal 2019

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu zaprasza wszystkich miłośników jazzu na Sącz Jazz Festiwal 2019. 24 listopada o godz. 19 w Kinie Sokół w Starym Sączu wystąpi AMC Trio + Samuel Marincak.

WTOREK

Spotkanie autorskie w Sądeckiej Bibliotece Publicznej z Robertem Czerniakiem

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie ze współautorem książki „Podróże do granic” Robertem Czerniakiem. Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godz. 17 w budynku głównym biblioteki przy ul. Franciszkańskiej 11. Wstęp wolny.

A może wypad do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (22-28 listopada)

Jeśli chcesz zamieścić informację o wydarzeniu kulturalnym, skorzystaj z naszej strony ogłoszeniowej.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu