Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
21/03/2019 - 12:05

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (22-24 marca)

Spektakl pt. "Ciotka na wydaniu", koncert dla sądeckich przyjaciół, Winter Fun Day 2019 w Krynicy, a może wypad do kina? Takie atrakcje czekają na sądeczan w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Koncert dla sądeckich Przyjaciół

W piątek 22 marca 2019 r. w Nowosądeckiej Małej Galerii odbędzie się „koncert dla sądeckich Przyjaciół” w wykonaniu Jurka Świerczyńskiego z zespołem. Rozpoczęcie koncertu o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Warsztaty plastyczne, koncert i spotkanie dla miłośników poezji

Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu zaprasza na nadchodzące wydarzenia. Już w najbliższy piątek 22 marca od godziny 16.00 do 19.00  – warsztaty plastyczne dla każdego  – wstęp wolny. W niedzielę 24 marca o godzinie 18.00 – koncert Wielkopostny, śpiewać i grać będą Katarzyna Chruściel i Rafał Gondek – wstęp wolne datki. A w poniedziałek 25 marca, coś dla miłośników poezji  –  „Czytanie Rocznicowe” wierszy Janusza Żernickiego  – rozpoczęcie o godzinie 17.00 – wstęp wolny.

Stary Sącz: Od myśli do dźwięku

Biblioteka Publiczna w Starym Sączu zaprasza na recital fletowy Kacpra Dąbrowskiego. Koncert, w ramach Światowych Dni Poezji, odbędzie się w piątek 22 marca 2019 r., o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Gołkowice Górne: Światłem malowane

Biblioteka Publiczna w Gołkowicach Górnych zaprasza na wystawę fotografii uczniów Technikum TEB Edukacja kierunek Technik Fotografii i Multimediów. Wernisaż odbędzie się w piątek 22 marca o godzinie 12.00. Wystawę można oglądać do końca kwietnia 2019 r.

Wernisaż wystawy malarstwa Renaty Szułczyńskiej

Galeria Sztuki SOKÓŁ w Nowym Sączu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Renaty Szułczyńskiej. Wernisaż odbędzie się w piątek 22 marca o godzinie 18.

SOBOTA

Spektakl pt. "Ciotka na wydaniu"

Teatr Nowy zaprasza w sobotę 23 marca 2019 r.,  o godzinie 18.00 do Auli PWSZ (Al. Wolności 40)  na spektakl: „Ciotka na Wydaniu” – komedię J. Blizińskiego w jednym akcie.
Co może się wydarzyć, gdy w życie młodego małżeństwa, Augusta i Emilii będzie notorycznie ingerować osoba trzecia – wścibska Ciotka Filomena? Odpowiedź tylko w Teatrze Nowym!

Koncert w Manufakturze: LUPI

Manufaktura Grill House zaprasza w najbliższą sobotę 23 marca 2019 r. na koncert Piotra Lubertowicza – Lupiego. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00. Bilety do nabycia w Manufakturze, ul. Nadbrzeżna 26 – dawne Miasteczko Rowerowe.

Krynica – Zdrój:  Winter Fun Day 2019

Stacja Narciarska Jaworzyna Krynicka zaprasza w sobotę 23 marca 2019 r., na rodzinna, plenerową imprezę Winter Fun Day 2019.  W programie: zawody narciarskie, mecz piłki, zabawy na śniegu oraz konkurencje na: najlepszy strój, najlepszy przejazd, najszybszy slalom, zjazd na jednej nodze, zjazd rodzinny i wiele innych atrakcji.

NIEDZIELA

Spektakl pt. "Testosteron"

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza na spektakl komediowy Andrzeja Saramowicza "Testosteron", w wykonaniu krakowskiego Teatru Bagatela. Spektakl odbędzie się w niedzielę 24 marca 2019 r., o godzinie 17.00.

Koncert zespołu Piramidy w Muszynie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Dworu Starostów na koncert zespołu Piramidy. Koncert odbędzie się w niedzielę 24 marca o godzinie 18.00. Bilety do nabycia w Kawiarni Dwór Starostów, ul. Kity 17.

PONIEDZIAŁEK

Poniedziałek ze sztuką: Brat naszego Boga

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza na spektakl 25 marca 2019 r. o godzinie 17.00. Bilety do nabycia w sekretariacie MOK. Spektakl „Brat naszego Boga” powstał na podstawie dramatu Karola Wojtyły. Reżyserii  i adaptacji scenicznej podjął się znany krakowski aktor teatralny i filmowy - Artur Dziurman. Przedstawienie ma charakter teatralno-filmowy, gdzie tradycyjna gra sceniczna przeplatana jest sekwencjami filmowymi, co daje ciekawy dla widzów efekt.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (22-28 marca)

RG [email protected] Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020