Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
21/06/2017 - 14:15

Koncerty i zabawy. Festyn Parafialny w Gołkowicach Górnych już w niedzielę

Liczne koncerty i zabawy dla całych rodzin, także loteria fantowa, to atrakcje kolejnego, dwunastego Festynu Parafialnego w Gołkowicach Górnych.

Wspólna zabawa już w niedzielę, 25 czerwca. Rusza o godzinie 15.

W programie festynu są liczne koncerty i zabawy dla całych rodzin. Tradycyjnie będzie loteria fantowa, w której można wygrać cenne nagrody, takie jak samochód osobowy, skuter, rowery, kosiarkę do trawy i wiele innych. 

Na scenie zaprezentują się laureaci I Parafialnego Konkursu Polskiej Piosenki, uczniowie Centrum Edukacji Artystycznej „Ognisko Muzyczne”, dziecięcy regionalny zespół pieśni i tańca „Spod Prehyby”, wychowankowie przedszkola sióstr karmelitanek Dzieciątka Jezus oraz punktu przedszkolnego „Mały Artysta”. Nie zabraknie także pokazów tańca nowoczesnego.

Wyjątkowymi gośćmi tegorocznego festynu będą członkowie chóru Dobricz z Bułgarii. O godz. 18 przed publicznością wystąpi gwiazda wieczoru kabaret Chatelet.  

Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie plac zabaw, przejażdżka konna, malowanie twarzy i wiele innych…! Dochód z festynu przeznaczony zostanie na budowę nowego kościoła.

RG ([email protected]ądeczanin.info), Fot. Parafia GołkowiceDziękujemy za przesłanie błędu