Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
27/02/2018 - 09:35

Konkurs: Wygraj bilety do kina Helios

Już w najbliższy weekend 3-4 marca o godz. 10.30 i 12.30 w ramach specjalnego cyklu dla dzieci odbędą się specjalne pokazy „Disney Junior w Kinie”. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia do Kina Helios w Nowym Sączu. Na dzieci czeka cała masa atrakcji: Miki jako interaktywny prowadzący, trzy premierowe odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy”, „Jej Wysokość Zosia” oraz „Lwia Straż”, a także liczne gry, animacje i piosenki.

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina Helios, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie jest Twoje największe marzenie? Na odpowiedzi czekamy do 1 marca (czwartek) do godz. 12. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Helios dla dzieci”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy trzy, które otrzymają podwójne zaproszenia.

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu „Sądeczanin”.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)