Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
07/05/2018 - 16:50

Konkurs: Wygraj bilety do kina Helios na film "Podatek od miłości"

Już w najbliższy czwartek (10 maja) o godz. 13 i 18 w ramach specjalnego cyklu Kultura Dostępna odbędzie się pokaz filmu „Podatek od miłości”. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia do Kina Helios w Nowym Sączu.

PODATEK OD MIŁOŚCI

Polska 2018, 113’, komedia romantyczna, od 15 lat
Reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk
Scenariusz: Piotr Bronowski, Katarzyna Krzysztopik
Obsada: Aleksandra Domańska , Grzegorz Damięcki , Roma Gąsiorowska

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina Helios, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Na jakiej ulicy mieści się redakcja Sądeczanina? Na odpowiedzi czekamy do 8 maja (wtorek) do godz. 10. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Helios”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwa, które otrzymają podwójne zaproszenia na dowolną godzinę seansu.

[email protected], Fot. Kino HeliosDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)