Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
27/12/2019 - 08:15

Msza dla osób żyjących w pojedynkę. Najpierw modlitwa, potem spotkanie

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z samotnością. Niektórzy z różnych powodów żyją w pojedynkę. Z myślą o takich właśnie osobach w sądeckiej bazylice zostanie odprawiona msza, a po niej odbędzie się spotkanie integracyjne.

Już w najbliższą sobotę 28 grudnia o godzinie 16.30 w Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu odbędzie się msza święta „dla osób żyjących w pojedynkę”. Po Eucharystii będzie spotkanie integracyjne w salce kapitulnej przy parafii św. Małgorzaty.

Pierwsza tego typu msza odbyła się 23 listopada. Zarówno na Eucharystii, jak i późniejszym spotkaniu pojawiło się sporo osób, które wykazały zainteresowanie zarówno wspólną modlitwą, jak również tworzeniem ze sobą wzajemnych relacji.

- Idea mszy świętych dla osób żyjących w pojedynkę bardzo pozytywnie została odebrana przez osoby, które uczestniczyły w ostatnim spotkaniu. Zapraszamy zatem wszystkich, którzy czują potrzebę tworzenia ze sobą wspólnoty, a szczególnie osoby stanu wolnego, które pragną poznać się wzajemnie – zachęcają organizatorzy.

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)