Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
14/11/2022 - 10:45

Nasz Dominik przeszedł do finału! Jego piosenka może stać się radiowym hitem

Jego charakterystyczne nakrycia głowy co odcinek przybierają inny kolor. Ale on pozostaje niezmienny. Charyzmatyczny, skromny, utalentowany, zachwycający – tymi słowami widzowie „The Voice of Poland” określają Dominika Dudka z Sądecczyzny. Mieszkaniec Pasierbca dostał się do finału telewizyjnego show.

O poprzednich zmaganiach na scenie pisaliśmy tutaj: Nasz Dominik idzie jak burza! Czy wygra show? Widzowie chcą zobaczyć go w finale

W półfinałowym odcinku uczestnicy „The Voice of Poland” zaprezentowali dwie piosenki. Dominik Dudek z Pasierbca (powiat limanowski) zadedykował pierwszą piosenkę - „Zbiór” Baranovskiego - swojej dziewczynie Oli.

Kolejną piosenką był singiel „Wydaje się”, stworzony w ostatnich dniach specjalnie dla uczestnika. Utwór bardzo przypadł do gustu publiczności.

Również jurorzy po raz kolejny nie mogli oprzeć się urokowi naszego Dominika. – Tylko twoje czapki zmieniają kolor, a ty pozostajesz taki sam. Podobał mi się twój występ. Nie doceniałem cię od pierwszego odcinka – mówił jeden z jurorów, Marek Piekarczyk.

W półfinałowym odcinku ważne były zarówno punkty przyznane przez jurorów, jak i głosy widzów. I tu po raz kolejny Dominik Dudek okazał się bezkonkurencyjny.

- Jestem w finale! Ja w to nie wierzę, to się nie dzieje naprawdę. Dziękuję Wam kochani z całego serca za wszystkie głosy, jesteście cudowni! – napisał w swoich mediach społecznościowych Dudek.

Dominik może liczyć na wsparcie widzów, którzy i tym razem go nie zawiedli. Dla wielu mieszkaniec powiatu limanowskiego jest murowanym kandydatem na zwycięzcę telewizyjnego show.

- Dominik najlepszym głosem The Voice of Poland 2022! Singiel perfekcyjnie wykonany, wpada w ucho, jest bardzo przyjemny w odbiorze - moim zdaniem HIT i jestem przekonany, że na stałe wpisze się jako przebój radiowy – skomentował pan Krzysztof.

- Niesamowity, wielobarwny głos i wspaniały, zdolny, skromny, dobry człowiek! Trzymam kciuki za wygraną! – napisała pani Agnieszka. Wielu internautów kibicuje Dominikowi, wierząc, że sądeczanin wygra wokalne potyczki na antenie TVP2. ([email protected], fot. Facebook – The Voice of Poland)Dziękujemy za przesłanie błędu