Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
07/11/2022 - 12:35

Nasz Dominik idzie jak burza! Czy wygra show? Widzowie chcą zobaczyć go w finale

Dominik Dudek z Pasierbca (powiat limanowski) po raz kolejny pokazał jak ogromnym talentem dysponuje. Swoim wykonaniem piosenki „Space Man” zachwycił widzów i zapewnił sobie przejście do półfinału.

W kolejnym odcinku programu „The Voice Of Poland” nadawanym na żywo Dominik Dudek znów zachwycił publiczność i jurorów. Dzięki głosom widzów zapewnił sobie przejście do kolejnego etapu.

Dominik Dudek pochodzi z Pasierbca koło Limanowej. Jako jedyny z trzech sądeckich uczestników „The Voice of Poland” przeszedł etap bitwy na głosy. Miłość do muzyki Dominik wyniósł z domu. W młodości w jego rodzinie i sercu królował folklor. Studia na Akademii Muzycznej pozwoliły mu otworzyć się na różne style muzyczne.

Sądeczanie znają Dominika z zespołu Redford. Członkowie zespołu gościli w studiu „Sądeczanina” po premierze utworu „Drzazgi”. Zobacz więcej tutaj: Poznajcie chłopaków z zespołu Redford. Wrócili na polską scenę muzyczną z „Drzazgami”

Mimo swojego niewątpliwego talentu, Dominik nie boi się żadnej pracy. Na co dzień związany jest z branżą budowlaną. Udział w programie „The Voice Of Poland”, gdzie trafił do drużyny Barona i Tomsona, może obrócić jego życie o 180 stopni.

W poprzednim odcinku programu Dominik Dudek zaprezentował na scenie utwór Sama Rydera „Space Man”. To bardzo wymagająca piosenka, ale Dominik poradził sobie z nią doskonale. Po raz kolejny zachwycił jurorów.

- Wyobraziłem sobie, że wisisz nad ziemią. Z Twoim głosem czuję, że ta piosenka jest jeszcze piękniejsza – mówił Marek Piekarczyk, jeden z jurorów.

- Branża budowlana będzie sobie musiała odpuścić Dominika, ponieważ branża muzyczna cię potrzebuje – zauważyła Lanberry.

- Pięknie zaśpiewałeś. Cała ta wizualizacja - to wszystko jest takie kosmiczne i ten twój głos. Lanberry ma rację - w branży muzycznej jest twoje miejsce – wtórowała Justyna Steczkowska.

Dominik ma wsparcie nie tylko bliskich i mieszkańców naszego regionu. Wielu widzów programu winszuje mu zwycięstwa. – Mój faworyt – komentują internauci na stronie programu „The Voice Of Poland”.

- Pochwały są w stu procentach zasłużone! To co potrafisz zrobić z głosem, jest bardzo rzadko spotykane. Świetny warsztat, ale przede wszystkim wrażliwość i charyzma. Trzymam kciuki za finał – pisze pani Barbara.

- Dominik dla mnie to taka perełka, skromny acz profesjonalny, mam nadzieję że wygra. Dominik go! – dodaje inna miłośniczka programu.

- Fajny człowiek, ma w sobie coś co może mu dać zwycięstwo w tym programie – pisze pani Paulina. – Piękny głos. Miło się słucha. Skromna osobowość, lecz talent wielki. Mam nadzieję, że wygra – to komentarz kolejnej użytkowniczki.

Wielu widzów widzi Dominika w finale. Czy Dominik sięgnie po zwycięstwo? Przekonamy się już w najbliższą sobotę podczas półfinału programu „The Voice Of Poland”. ([email protected], fot. The Voice Of Poland – Facebook)Dziękujemy za przesłanie błędu