Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 8 czerwca. Imieniny: Ady, Celii, Medarda
18/03/2023 - 18:20

„Tajemnica opuszczenia Łodzi Piotrowej”. Z tej książki dowiesz się więcej o życiu papieża Benedykta XVI

Oficyna Wydawnicza Biały Kruk podczas 5. Sadeckich Targów Książki, które odbyły się pod koniec lutego w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju zdobyła Grand Prix 5. targów. I właśnie to wydawnictwo i Krakowski Klub Wtorkowy zapraszają tych, którzy kochają książki i lubią je czytać na spotkanie autorskie z Jolantą Sosnowską „Tajemnica opuszczenia Łodzi Piotrowej”.

Wieczór autorski odbędzie się 21 marca o godz. 18.00 w Krakowskim Klubie Wtorkowym przy ul. Reformackiej 3.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie prezentacja najnowszego dzieła autorstwa Jolanty Sosnowskiej pt. „Tajemnica opuszczenia Łodzi Piotrowej. Życie Benedykta XVI”, w którym podążamy śladem jednego z największych papieży w dziejach, co zostało w tej książce mocno zaakcentowane.

Jolanta Sosnowska jest autorką największej na świecie biografii św. Jana Pawła II oraz pierwszej polskiej biografii Benedykta XVI. Jest autorką znaną z wielu książek i artykułów m.in. upamiętniających św. Jana Pawła II (autorka monumentalnej biografii św. Jana Pawła II „Hetman Chrystusa” oraz „Jan Paweł II. Dzień po dniu. Ilustrowane Kalendarium Wielkiego Pontyfikatu 1978-2005”).

Spotkanie poprowadzi Adam Kalita. Na spotkaniu będzie można nabyć książki Jolanty Sosnowskiej z dużymi rabatami oraz uzyskać pamiątkowy autograf z dedykacją. Wstęp wolny.

Dalszą część artykułu czytaj na następnej stronie - TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu