Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
16/09/2021 - 12:55

Fatalny wypadek podczas prac w lesie. Konar spadł na drwala

O wielkim szczęściu - mimo wszystko - może mówić mężczyzna, który zajmował się ścinką drzew w lesie w Chyszówkach. Spadł na niego konar, który ranił go w nogę. Ranny drwal trafił do limanowskiego szpitala.

Aż strach pomyśleć, jak mogły zakończyć się prace związane ze ścinką drzew w Chyszówkach w gminie Dobra. W środę w godzinach porannych na mężczyznę, który wykonywał prace w lesie, spadł konar drzewa, który ranił go w nogę. Osoby, które widziały całe zdarzenie, natychmiast wezwały pomoc.

Już po chwili na miejsce dotarli strażacy, goprowcy i policjanci. Służby ratunkowe udzieliły pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, a następnie za pomocą quada przewiozły go do miejsca, gdzie czekała na niego karetka pogotowia ratunkowego, która zabrała go do szpitala w Limanowej.

Aż strach pomyśleć, jak to się mogło skończyć. Gdyby konar uderzył mężczyznę w głowę, wówczas mogłoby się to dla niego zakończyć tragicznie. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Jurków)

Fatalny wypadek podczas prac w lesie. Konar drzewa spadł na mężczyznę
O wielkim szczęściu - mimo wszystko - może mówić mężczyzna, który zajmował się ścinką drzew w lesie w Chyszówkach. Podczas prac, spadł na niego konar, który ranił go w nogę. Ranny mężczyzna trafił do limanowskiego szpitala.


Dziękujemy za przesłanie błędu