Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 kwietnia. Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego
28/05/2019 - 12:20

Groźny wypadek w Mordarce. Motocyklista i pasażer z auta trafili do szpitala

Brawurowa i bezmyślna jazda motocyklisty zakończyła się dramatem. Kierowca jednośladu doprowadził do poważnego wypadku, do którego doszło w niedzielę 26 maja na drodze krajowej numer 28 w Mordarce koło Limanowej.

Motocyklista podróżujący Yamahą na prostym odcinku drogi krajowej numer 28 zaczął wyprzedzać inny pojazd. Wykonał ten manewr na linii ciągłej. Z przeciwnego kierunku wprost na niego jechał samochód marki Seat Toledo. Kierowca osobówki chciał uniknąć zderzenia, dlatego zjechał na pobocze jezdni, ale wtedy stracił panowanie nad autem i zderzył się z innym motocyklistą.

Zobacz też Wyglądało bardzo groźnie. Honda wypadła z drogi

Kierowca jednośladu został poważnie ranny. Pogotowie zabrało go do szpitala. Trafił tam także pasażer z Seata. Miał jednak sporo szczęścia, bo nic poważnego mu się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Zdjęcie z wypadku otrzymaliśmy od naszego Czytelnika, który przesłał je na nasz redakcyjny SYGNAŁ. Jeśli widziałeś coś, czym chciałbyś się podzielić z innymi, prześlij filmy albo zdjęcia na nasz SYGNAŁ. Opublikujemy je.

RG [email protected], Fot. Wojciech BukowiecDziękujemy za przesłanie błędu