Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
23/12/2023 - 18:35

Akcja Serce-Sercu dobiegła końca. Paczki trafiły do potrzebujących [FILM]

Ostatnie dni były bardzo intensywne i pracowite dla członków Klubu Szalonych Emerytów, którzy pomagali nam segregować i pakować dary, które nasi wolontariusze zebrali w sklepach przez ostatnie trzy tygodnie. W sumie udało nam się zebrać ponad 15 ton żywności, z której zrobiliśmy ponad 1000 paczek. Te liczby mówią same za siebie.

W budynku Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, w którym składowaliśmy żywność zwożoną ze sklepów, przez ostatnie dni był bardzo duży ruch. Członkowie Klubu Szalonych Emerytów, którzy od lat pomagają nam w organizacji akcji Serce-Sercu, segregowali zebrane produkty, a następnie pakowali je do paczek. Nie było to łatwe zadanie, bo żywności było naprawdę bardzo dużo - w sumie ponad 15 ton. 

- W tym roku ludzie najczęściej wrzucali do wózków cukier, mąkę, ryż, makaron, słodycze i właśnie tych produktów było najwięcej. Nie brakowało też dżemów, oleju, konserw, napojów, kukurydzy i płatków śniadaniowych - powiedzieli nam członkowie Klubu Szalonych Emerytów. 


Każda paczka świąteczna waży około 10 kilogramów. A w sumie udało nam się przygotować ponad 1000 takich paczek. To naprawdę wielki sukces. Zresztą te liczby mówią same za siebie. Wszystkie paczki świąteczne z żywnością trafiły już do osób potrzebujących z naszego regionu. Na ich twarzach pojawił się uśmiech i łzy wzruszenia, że ktoś jeszcze o nich pamięta. My pamiętamy i będziemy pamiętać również w kolejnych latach. ([email protected])

Akcja Serce-Sercu dobiegła końca. Paczki trafiły już do potrzebujących
Ostatnie dni były bardzo intensywne i pracowite dla członków Klubu Szalonych Emerytów, którzy pomagali nam segregować i pakować dary, które nasi wolontariusze zebrali w sklepach przez ostatnie trzy tygodnie. W sumie udało nam się zebrać ponad 15 ton żywności, z której zrobiliśmy ponad 750 paczek. Te liczby mówią same za siebie.
Dziękujemy za przesłanie błędu