Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
06/06/2023 - 15:40

Pokaż, jak kochasz biegać biegać po górach! Specjalny konkurs Festiwalu Biegowego

Z miłości do biegania po górach, Festiwal Biegowy ogłasza specjalny konkurs! Wyślij swoje zdjęcie, na którym przemierzasz górskie trasy i daj sobie szansę na wygraną! Do zdobycia są super nagrody!

Bieganie ma wielu miłośników. Niektórzy preferują leśne czy asfaltowe ścieżki, na których mogą podnosić swoją formę. Nie brakuje jednak również miłośników przemierzania gór. Oni także trenują przez cały rok i przygotowują się do kolejnych startów. 

Na Festiwalu Biegowym konkurencji górskich nie brakuje. Najbardziej znane są oczywiście Biegi 7 Dolin na 100, 61 i 36 km. Można powiedzieć, że to królewskie dystanse, które co roku kończą setki zawodników. Podobnie będzie z pewnością i tym razem. Równie wysoką renomą cieszą się Biegi Górskie na 11 i 23 km. Radość po dotarciu do mety jest nie do opisania, a duma, że dokonało się czegoś wielkiego - ogromna.

Z myślą o wszystkich miłośnikach tego typu biegów, Festiwal Biegowy ogłasza specjalny konkurs! Pokażcie, jak kochacie biegach po górach. Wystarczy, że w komentarzu pod postem na Facebooku, który go zapowiada wyślecie swoje zdjęcie. 10 osób, których fotki uzyskają najwięcej reakcji “lubię to” lub “super” wygra vouchery do Power Canvas.

Konkurs trwa do 12 czerwca, do godziny 20:00. Regulamin znajdziecie TUTAJ. Czekamy na Wasze super zdjęcia!

Jednocześnie przypominamy o promocji -30 proc. na wszystkie biegi górskie. Niższe ceny obowiązują tylko do 11 czerwca. Zarejestrować możecie się TUTAJ. ([email protected], fot.: Idea Photography)Dziękujemy za przesłanie błędu