Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lutego. Imieniny: Bernarda, Eryki, Rajmunda
24/02/2018 - 17:50

Limanowa: Kubuś Puchatek i bardzo aktywne ferie na pływalni [Zdjęcia]

Ostatni tydzień ferii sprzyjał aktywnemu spędzaniu czasu, zwłaszcza na limanowskiej pływalni. Wspólnie spędzony czas na pewno na długo zostanie w pamięci małych zawodników!

W dniu 22 lutego wszyscy, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w najszybszym przejściu po torze, wzięli udział w zawodach sportowych. Odbyły się również mecze mini koszykówki i siatkówki. Dodatkowymi atrakcjami, z których skorzystali najmłodsi klienci pływalni był zjazd na czas zjeżdżalnią oraz aqua aerobik.

Zobacz też: Mszana Dolna: Zima nie stopuje inwestycji. Zobacz, jak zmienia się gmina! [Zdjęcia]

Najlepsi w każdej z rozegranych konkurencji otrzymali pamiątkowe medale. Startującym wręczono okolicznościowe dyplomy i gadżety od szkoły pływania MMDelfin. Uczestników zawodów nagradzali: Jan Puchała Starosta Limanowski, Mieczysław Uryga Wicestarosta Limanowski, Dawid Jasica dyrektor Pływalni oraz Michał Majka właściciel Szkoły Pływania MM Delfin.

Wszystkie gry i zabawy odbyły się w towarzystwie niezwykłego gościa – Kubusia Puchatka.

Zobacz też: Pogoda na Limanowszczyźnie: intensywne opady śniegu nie ułatwiają powrotów z ferii [Zdjęcia]

- Wszystkim Klientom pływalni dziękuję za wspólnie spędzony czas, uczestnictwo w zabawach i pokazach. Dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Limanowskiego i Miasta Limanowa możemy korzystać przez tydzień z wodnego toru przeszkód Aquaglide. Słowa podziękowania dla pracowników pływalni za pomoc i organizację, a instruktorom Szkoły Pływania MMDelfin i Aligator za sprawne przeprowadzenie wszystkich sportowych konkurencji. Firmie ArtCinema dziękuję za organizację dodatkowych gier i zabaw, a zakładom Tymbark i firmie Habitus Grota Solna za dodatkowe nagrody - mówił Dawid Jasica dyrektor pływalni.

Przypomnijmy, że wodny tor przeszkód Aquaglide jest zainstalowany na pływalni jeszcze do niedzieli 25 lutego. 

[email protected], Fot. Pływalnia LimanowskaDziękujemy za przesłanie błędu