Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
19/07/2017 - 08:05

Grand Prix Nowego Sącza w squashu zakończone. Wygrała Klaudia Borek

Na kortach Atena Sport Club zakończyły się rozgrywki Grand Prix Nowego Sącza w squashu w sezonie 2016/17. Rozegrano 10 turniejów, które były zaliczane do generalnej klasyfikacji rocznego cyklu.


Zawody odbywały się w każdy ostatni piątek miesiąca, z wyłączeniem letnich wakacji. Przez cały czas rozgrywek trwała zacięta rywalizacja. Choć najwięcej zwycięstw w comiesięcznych turniejach miała Klaudia Borek, to do końca musiała walczyć o powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu.

Dopiero ostatni turniej zadecydował o ostatecznej klasyfikacji Grand Prix. Wygrała Klaudia, drugie miejsce zajął Piotr Polak (najmłodszy uczestnik rozgrywek), trzeci był Łukasz Bodziony tuż za podium uplasował się Jarosław Plata.

Zobacz też: Kto i po co rozkopał skwer przy Kolejowej

Sukces Klaudii zagwarantował jej wygraną w klasyfikacji generalnej przed Łukaszem Bodzionym i Piotrem Polakiem.Turnieje odbywają sie na squashowych kortach Atena Sport Club w Nowym Sączu przy ul. Barbackiego. Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje Sądeczanin.info.

Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne rozgrywki, które rozpoczną sie w ostatni piątek września. Gwarantujemy duże emocje i możliwość sprawdzenia się w sportowej rywalizacji. W squasha praktycznie można grać od razu po zapoznaniu się z zasadami. Natomiast żeby osiągać suksesy, trzeba odpowiednio popracować nad formą. Squash wg. opini fachowców jest jedną z dyscyplin sportu najlepiej wpływających na naszą kondycję.

Wyniki X turnieju Grand Prix:
1. Klaudia Borek
2. Piotr Polak
3. Łukasz Bodziony
4. Jarosław Plata
5-6. Karol Dudczyk i Norbert Sowiński
7. Sławomir Szkaradek

Klasyfikacja generalna grand Prix nowego Sącza w squashu 2016/17:
1. Klaudia Borek
2. Łukasz Bodziony
3. Piotr Polak
4. Jarosław Plata
5. Rafał Danek
6. Krystian Fałowski
7. Andrzej Borek
8. Andrzej Butscher
9. Jakub Butscher
10. Jacek Filipowicz
11. Sylwia Łukasik
12. Tomasz Prokop
13-14-15. Arkadiusz Zięba, Karol Dudczyk, Norbert Sowiński
17-18. Tomasz Micigolski i Sławomir Szkaradek.
opr. tk [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe