Piątek, 17 maja. Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery
10/10/2012 - 08:48

Hokej – liga młodzików. Ostre strzelanie w Krynicy

Aż 18 bramek mogli zobaczyć kibice w meczu młodzików. Kryniczanie trafiali do siatki rywali 11 razy, dając się zaskoczyć tylko siedem razy.

KTH KM - Unia Oświęcim 11 - 7 (5-2, 2-3, 4-2)
1:0 Dudzik 1, 2:0 Krok 3, 3:0 Dudzik 9, 4:0 Krok 15, 5:0 Żelasko 16, 5:1 Swaożba 19, 5:2 Swaożba 20, 5:3 Hatłas 25, 6:3 Krężołek 28, 7:3 Krężołek 30, 7:4 Krzak 31, 7:5 Swaożba 33, 8:5 Czajka 42, 9:5 Krężołek 43, 9:6 Swaożba 45, 10:6 Krężołek 48, 10-7 Paskudzki 51, 11:7 Czajka 55.
Sędziowali: Tomasz Radzik i Tadeusz Wilk.
Kary: KTH 12 - Unia 6.
KTH KM: Bielawski (40 Rościszewski) - Krok, Fryz, Słota (2), Kopyściański, Dudzik - Żelasko (2), Gogoc (2), Bodziony (4), Krężołek (2), Czajka.
UKH Unia: Mytnik (20 Kubas) - Gądek, Iwaniak, Hatłas, Krzak (4), Kasperek - Zygmunt, Wieczorek, Paskudzki (2), Swaożba, Śreniawski - Zdechlikiewicz, Metyk, Prusak, Flasz, Banot - Bachta, Górny, Wojtarowicz, Sołtys, Grzesina.
Pierwszy kwadrans meczu to pełna dominacja na lodowisku w Krynicy zespołu KTH KM. Po 15 minutach było już 5-0 dla gospodarzy i zanosiło się na pogrom. Jednak tak wysokie prowadzenie uśpiło nieco zespół spod Góry Parkowej i rywale pod koniec tercji zdołali zdobyć dwie bramki. Najbardziej emocjonująca była druga część meczu. Drużyna z Oświęcimia rzuciła się do odrabiania strat i było już tylko 7-5 dla zespołu KTH KM. Na szczęście w trzeciej tercji gospodarze znów pokazali skuteczną grę zdecydowanie wygrywając mecz.