Sobota, 18 maja. Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
15/05/2014 - 11:37

A klasa Nowy Sącz. Dunajec wygrał i jest liderem

W zaległym meczu zespół Dunajec/Start wygrał z Zuberem. Rywale wyszli na boisko z siedmiu, by po 10 minutach spotkania zgłosić kontuzję, a sędzia w tej sytuacji przerwał spotkanie.

Dunajec/Start Nowy Sącz - Zuber Krynica 2-0 (z powodu zdekompletowania drużyny gości, mecz zakończył się w 10 minucie).
1:0 Bocheński 3, 2:0 Bocheński 6.
Sędziował Łukasz Kogut z Nowego Sącza.
Dunajec/Start: Karkach - Łukasik, Krawczyk, Małek, Smoleń - Bocheński, Wańczyk, Zygmunt, Rzemiński - Połeć, Tocha.
Zuber: Stachura - Gerlak, Michulski, Kajmowicz, Papież - Krok, Maciąg.
Już przed zawodami przewidywano, że kryniczanie, jeżeli w ogóle przystąpią do meczu to w siedmioosobowym składzie. I tak się stało. Dlatego trudno się dziwić, że już w 3 minucie Bocheński zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów i wpakował piłkę pod poprzeczkę Zubera. Chwile później ten sam zawodnik przeprowadził solową akcje i z bliska podwyższył wynik na 2-0. W 10 minucie Papież zgłosił kontuzję i arbitrowi nie pozostało nic innego, jak zakończyć spotkanie z powodu zdekompletowania drużyny Zubera. Gospodarze spragnieni sportowych emocji, rozegrali sparing ze swoimi młodszymi kolegami.
Dzięki wygraniu spotkania zespół Dunajec/Start objął prowadzenie a nowosądeckiej A klasie, a jesto to o tyle ważne, że awansuje tylko jeden zespół.