Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
25/03/2013 - 12:14

Sądeczanka Ewa Bulanda we władzach Polskiego Związku Kickboxingu

Mieszkanka Nowego Sącza, trenerka sądeckiego KS Evan i zawodniczka krynickiego Jas-Polu, trenerka kadry narodowej kadetek Ewa Bulanda została wybrana podczas VII Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Kickboxingu na członka Zarządu.

- W Zarządzie będę się zajmować rozwojem sportu dzieci w PZKB – mówi Ewa Bulanda – Wybór do Zarządu to duże wyróżnienie dla mnie Sądecczyzny, a w szczególności Krynicy skąd pochodzę. Pomoc burmistrzów Krynicy Dariusza Reśko i Muszyny Jana Golby we wszystkich działaniach promujących kickboxing w naszym regionie jest bardzo ważna i dostrzegana w środowisku sportów walki i miała niebagatelny wpływ na powyższą nominację. Ten wybór utwierdza nas, że droga sportowego rozwoju, jaką obraliśmy wiele lat wstecz była słuszna.
Po zakończeniu Walnego Zjazdu zebrał się Zarząd na swoim posiedzeniu.
- Teraz muszę trochę odespać ten zwariowany ostatnie dla mnie czas – dodaje Ewa Bulanda. – Jestem bardzo zajęta, bo prowadzę kadrę narodową kadetek, studiuję w Rzeszowie, do tego wybory, zajęcia w Evanie i Jas-Polu. Muszę nieco, ale szybko odpocząć i ponownie zabrać się do pracy. Już na początku kwietnia wyjeżdżam do Paryża na turniej bokserski, a tydzień później organizujemy w Krynicy „Mistrzostwa Polski juniorek w boksie”. W maju kolejna edycja Polish Open i zgrupowanie kadry. Bardzo dziękuję tym, którzy pomagają od samego początku mojej drogi sportowej. Jest to SP Muszynianka(!!!!) z niezawodnymi prezesami Marią Janas i Ryszardem Mosurem. To także dziekan, prof. Uniwersytetu Rzeszowskiego Wojciech Czarny. To też ich sukces. Bez pomocy tych ludzi nie byłoby sukcesów sportowych i organizacyjnych.
(JEC)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu