Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
12/05/2024 - 16:10

Ten dystans na Festiwalu Biegowym zawsze gromadzi tłumy! Sądecka Dycha teraz taniej

Sądecka Dycha jest dystansem, który dobrze znają wszyscy biegoholicy. Na Festiwalu Biegowym gromadzą się na nim zawsze prawdziwe tłumy. Warto zarejestrować się właśnie teraz, kiedy obowiązuje specjalna promocja!

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju

Zostało już tylko niecałe sześć miesięcy! Niebawem rozpocznie się Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju. Impreza potrwa od 6 do 8 września i przyciągnie ponownie tłumy spragnionych pozytywnej energii biegaczy.

Przed nami edycja jubileuszowa. Wydarzenie zorganizowane zostanie po raz piętnasty. To po prostu trzeba przeżyć na własnej skórze! Wybór dystansów jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Sądecka Dycha po rekord na Festiwalu Biegowym

Przypominamy, że tylko do 15 maja obowiązuje specjalna promocja. Na wybrane biegi zarejestrujecie się w dużo niższych cenach. Aż żal nie skorzystać z takiej możliwości. Wystarczy podczas rejestracji użyć kodu - 15FB15MAJ24. Możecie to zrobić TUTAJ.

Jednym z biegów, który kosztuje teraz dużo mniej jest Sądecka Dycha. Obecna cena to tylko 50 zł. Dodajmy, że to jeden z najpopularniejszych dystansów, który zawsze gromadzi na starcie prawdziwe tłumy. 

W tym roku, wzorem poprzednich edycji, wszystko rozpocznie się w sobotę o godzinie 12. To właśnie wtedy zawodnicy wystartują z Suchej Doliny. Po drodze będą biegli przez Kosarzyska i ulice Piwnicznej, aż do mety umiejscowionej w Miasteczku Biegowym. 

Dodajmy, że trasa prowadzi niemal cały w dół, co w naturalny sposób sprzyja poprawianiu swoich rekordów. W ubiegłym roku najlepsi okazali się Kamil Walczyk oraz Paulina Surówka. Jaki był przepis na sukces? - Biegliśmy z kolegą do 7 km. Wtedy przyspieszyłem, oderwałem się i udało mi się dowieźć wygraną do końca. - stwierdził zwycięzca. 

Nie się zatem co zastanawiać. Zabawa podczas Festiwalu Biegowego będzie fantastyczna! ([email protected], fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu