Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
06/10/2019 - 18:45

Sandecja - Zagłębie: wynik nie odzwierciedla sytuacji na boisku, mówi Kafarski

Sandecja przegrała na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Trener nowosądeckiej drużyny uważa, że zaważyło szczęście , a jego drużyna zaprezentowała się dobrze.

- Gratuluję Zagłębiu wygranej w tym meczu. Stare piłkarskie przysłowie mówi, że zwycięzców się nie sądzi, więc nie będę tego robił. Skupię się na moich podopiecznych - mówił na konferencji prasowej Tomasz Kafarski.

Zobacz: Nie udało się zdobyć Sosnowca. Sandecja wraca bez punktów

Następnie ocenił mecz. - Moja drużyna wykonała dobrą pracę i uważam, że wynik nie odzwierciedla sytuacji boiskowej. Gdy się spojrzy na końcowy rezultat można wnioskować, że to rywale dominowali, lecz to nie jest prawda. Po prostu szczęście było po ich stronie, ale to my mieliśmy inicjatywę - wyjaśnił.

- Kluczowa mogła być decyzja o braku karnego dla mojej drużyny. Być może powinna być tam jedenastka i mogliśmy wtedy odwrócić losy spotkania, które podkreślę kontrolowaliśmy. Jednak w tej chwili nie mogę stwierdzić, jak było naprawdę. Koniec końców jedziemy do domu bez punktów, ale za grę i realizację zadań moim piłkarzom należą się słowa uznania - podsumował trener Sandecji.

MŚ (m.smierciak@sadeczanin.info). Fot. Jarosław ParaDziękujemy za przesłanie błędu