Wtorek, 14 maja. Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja
17/10/2016 - 07:45

Taekwondo Olimpijskie: Zacięte walki w Krynicy-Zdroju

Jeden złoty i dwa brązowe medale zdobyli Kryniczanie podczas Międzynarodowego Pucharu Polski Kadetów i Juniorów Taekwondo Olimpijskie – Małopolska Cup 2016 w Krynicy-Zdroju.

Do Krynicy-Zdrój zjechało 44 reprezentacje klubowe z Polski, Słowacji i Białorusi,  by przez dwa dni rywalizować o najwyższe lokaty w Pucharze Polski.
Łącznie w imprezie wystartowało 275 zawodników w tym 169 kadetów i 106 juniorów.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył AZS UWM Olsztyn  przed AZS OŚ Poznań i Opolskim Klubem Taekwondo, a UKS Arcus uplasował się na 12. miejscu.

Medale dla krynickiego Arcusa zdobyli: złoty - juniorka Natalia Kiczka w kat. wagowej -63kg, brązowy - Dominik Kuczaj w kategorii -59kg oraz kadetka Dominika Hojniak w kategorii - 49kg.
Impreza wspierana była finansowo przez Województwo Małopolskie oraz Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju.