Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
21/10/2020 - 10:20

Koronawirus znowu dał o sobie znać. Sandecja zawiesza treningi

Problemy nie omijają piłkarskiej drużyny Sandecji. Klub po raz kolejny w tym sezonie był zmuszony do zawieszenia treningów. Powodem jest oczywiście koronawirus. Przełożony został zaplanowany na piątek mecz z Resovią.

fot.: Sandecja Nowy Sącz

Koronawirus po raz kolejny paraliżuje rozgrywki sportowe w Polsce. Odwoływanych i przekładanych na inne terminy jest mnóstwo meczów, co powoduje sporo zamieszanie i wpływa na to, jak zespoły prezentują się na boisku. Problemy te nie omijają również Sandecji. To już kolejny raz w tym sezonie, kiedy ekipa z Nowego Sącza zmuszona jest do zawieszania wspólnych treningów grupowych i przejścia na tryb indywidualny. W oficjalnym komunikacie wydanym przez klub czytamy, że powodem takiej decyzji jest fakt, iż w ostatnich meczach drużyna mierzyła się z zespołami, w których wykryto COVID-19.

Zobacz także: Czy wypali chytry plan trenera Sandecji? Najwyższy czas zapunktować

Nieco więcej szczegółów ujawnił na twitterze wiceprezes i dyrektor sportowy klubu – Arkadiusz Aleksander. Wyjaśnia on, że do zawieszenia treningów przyczyniła się śmierć ojca jednego z zawodników (Wiktora Żołądzia), który mieszkał razem z nim. Trzech zawodników znajduje się na kwarantannie, a trzech innych ma mieć objawy koronawirusa.

Zobacz także: Sandecja po domowym remisie z GKS-em Bełchatów zdobyła pierwszy punkt w sezonie

Przełożony na inny termin został piątkowy mecz Sandecji z Resovią (w której również są przypadki zachorowań). Niestety, epidemia cały czas daje o sobie o znać... (MP), fot.:Sandecja Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu