Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
27/03/2022 - 14:00

Krynica: w charytatywnym meczu Team Małopolska pokonał Naprzód Janów 15:2

W drugim meczu (26 marca) międzynarodowego charytatywnego młodzieżowego turnieju hokejowego rozgrywanego w Krynicy, Team Małopolska (Nowy Targ i Krynica) pokonał Naprzód Janów 15: 2. Dochód z imprezy przeznaczony jest dla ukraińskich hokeistów Galicyjskie Lwy, z rocznika 2009.

Czytaj też: Krynica: grają dla hokeistów z Ukrainy, Naprzód Janów Niedźwiadki Sanok 2:1 

W Krynicy trwa trzydniowy (25-27 marca) międzynarodowy młodzieżowy turniej hokeja na lodzie Tauron Hokej Cup. Drugiego dnia (26 marca) na taflę lodową MOSiR wyjechali hokeiści drużyn: Team Małopolska (Nowy Targ i Krynica) i Naprzód Janów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 15: 2, dla Małopolan.

- To charytatywny turniej dla drużyny ukraińskich hokeistów z rocznika 2009, która przebywa w Krynicy. Ma pomóc, aby ci młodzi ludzie mogli pojechać na zawody do Czech - wyjaśnia Gabriel Samolej, komentator turnieju i trzykrotny olimpijczyk w hokeju na lodzie.

- Symbolicznie krążek w pierwszym meczu na taflę lodową rzucił i spotkanie rozpoczął bramkarz Galicyjskich Lwów, Nazar Włozenko. Organizatorem turnieju jest Infinitas KH KTH Krynica. (MK) fot. (MK). Dziękujemy za przesłanie błędu