Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
21/01/2023 - 14:20

Transfery w Sandecji Nowy Sącz. Do drużyny dołączyli nowi zawodnicy

Dużo się dzieje podczas przerwy zimowej w Sandecji. Do kadry zespołu dołączają kolejni nowi zawodnicy. Niektórzy z Nowym Sączem się również żegnają. Zespół przygotowuje się obecnie do sezonu na zgrupowaniu w Sanoku.

Sandecja w sparingach

Do startu Fortuna I Ligi coraz bliżej. Piłkarze Sandecji pierwszy mecz rozegrają 10 lutego z Górnikiem Łęczna. Przygotowania trwają. Zespół ma już za sobą wiele jednostek treningowych. Przypomnijmy, że w niedawnym sparingu przegrał z Puszczą Niepołomice.

Zwycięstwa nie udało się odnieść również w drugim meczu kontrolnym. Tym razem rywalem sądeczan był Tatran Liptovský Mikuláš, występujący w słowackiej ekstraklasie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. W kolejnym sprawdzianie przed ligą „Biało-czarni” zagrają z Tatranem Preszów.

Sandecja wyjechała na obóz do Sanoka

Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy wyjechali już na obóz do Sanoka, gdzie będą przebywać 8 dni. Rozegrają w tym czasie kolejne trzy sparingi. W klubie panuje duży ruch kadrowy. Miniony tydzień przyniósł informacje o kilku transferach. Piłkarze zarówno dołączali do Sandecji, jak i z niej odchodzili.

Aby dowiedzieć się o zmianach kadrowych w Sandecji przejdź na kolejną stronęDziękujemy za przesłanie błędu