Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
10/09/2018 - 10:55

Agropromocja dobiegła końca. Tysiące gości wzięło udział w imprezie rolniczej

Niestety tegoroczna Agropromocja dobiegła już końca. W miniony weekend tysiące gości wzięło udział w imprezie rolniczej, która tradycyjnie została zorganizowana w Nawojowej.

Tegoroczna Agropromocja dobiegła już końca. W miniony weekend Nawojową, gdzie odbywała się jedna z najważniejszych imprez rolniczych w Małopolsce, odwiedziło dziesiątki tysięcy osób. Byli to mieszkańcy Sądecczyzny, ale nie tylko. Na tę imprezę przyjechali goście z Małopolski, a także z innych zakątków Polski.

- W tym roku mieliśmy prawie 370 wystawców. Jest to liczba porównywalna do ilości wystawców z ubiegłego roku. Jest duża rotacja, wymiana. Około 30 procent stanowili nowi wystawcy. Cieszymy się, że wciąż jest zainteresowanie Agropromocją – mówił  Marek Kwiatkowski, dyrektor Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach.

Zobacz też Agropromocja 2018: rośliny, zwierzęta, maszyny i folklor [ZDJĘCIA]

Co można było zobaczyć i kupić na stoiskach?

- Gama wystawców była bardzo szeroka. Były firmy, które produkują środki rolnicze, firmy budowlane, mechanizacyjne. Promowały się gospodarstwa ekologiczne produkujące żywność metodami tradycyjnymi. Byli też przedstawiciele gospodarstw agroturystycznych, instytuty naukowo-badawcze, banki, firmy ubezpieczeniowe. Podczas Agropromocji mieliśmy pełny komplet branż nie tylko rolniczych, ale także innych – wyjaśnia  dyrektor Marek Kwiatkowski. Podczas Agropromocji każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

RG [email protected] Fot. RG

Partnerem Wydania "Agropromocja 2018", dodatku do wrześniowego miesięcznika "Sądeczanin" jest Łącki Bank Spółdzielczy

Zwierzęta, maszyny rolnicze, folklor ... Agropromocja 2018 otwarta!
Agropromocja 2018 została oficjalnie otwarta. Podczas dwudniowej imprezy zaprezentuje się kilkadziesiąt wystawców. Jest to doskonały sposób na spędzenie weekendu nie tylko przez rolników, ale także osoby, które nie są związane z rolnictwem. Na wszystkich czekają liczne atrakcje i niespodzianki.


Dziękujemy za przesłanie błędu