Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
22/08/2019 - 14:15

Autobus międzynarodowej linii z uszkodzoną szybą i śladami krwi [WIDEO]

Kierował autobusem z uszkodzoną przednią szybą. Prawdopodobnie podczas podróży doszło do zderzenia ze zwierzyną. Zobaczcie sami.

Początkiem sierpnia w Nowym Sączu doszło do niecodziennego, a zarazem niebezpiecznego zdarzenia, które zostało nagrane na kamerze samochodowej i opublikowane na współpracującej z naszym portalem stronie „Sądeckie Drogi”.  

Zobacz też Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Omal nie doprowadził do wypadku

Jak informuje autor nagrania pan Dawid, po ulicach Nowego Sącza poruszał się autobus międzynarodowej linii Włochy – Polska, który miał uszkodzoną przednią szybę. Prawdopodobnie podczas podróży doszło do kolizji ze zwierzęciem, bo na szybie widoczne były ślady krwi.

- Ciekawe jak kierowca widział przez taką szybę, ale wydaję mi się, że nie powinien w ogóle się poruszać po drodze – skomentował pan Dawid.

Jak widać na zamieszczonym filmie, przednia szyba autobusu rzeczywiście była poważnie uszkodzona i utrudniała widoczność, a pojazd nie nadawał się do dalszej jazdy. Nie wiadomo, jak duży dystans kierowca pokonał z taką szybą i co wydarzyło się podczas podróży.

RG [email protected], Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)