Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
05/02/2018 - 15:00

Sądeczanin Roku 2017. Michał Szczygieł jest dumny z tego, że pochodzi z Sądecczyzny

Michał Szczygieł ma 18 lat. Mieszka w Nowej Wsi koło Krynicy. Na co dzień uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu. Obecnie jest w klasie trzeciej i już w maju zmierzy się z egzaminem maturalnym. 18-latek jest dumny z tego, że może promować Sądecczyznę na skalę całej Polski.

Od kilku lat wykazuje szczególne zainteresowania muzyczne. Przekłada się to na jego aktywność zarówno w życiu szkoły, jak i promowaniu placówki na terenie miasta. 18-latek w minione wakacje wziął udział w przesłuchaniach do programu „The Voice of Poland”, które odbyły się w Warszawie. Zaśpiewał piosenkę „Sailing” Kamila Bednarka. Swoim wykonaniem zachwycił Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego i to właśnie Andrzeja wybrał za swojego trenera. Michał przeszedł wszystkie etapy eliminacji i dotarł do finału zajmując trzecie miejsce.

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA (tylko formularz elektroniczny)

- W 2017 roku spotkało mnie wiele dobrego. Mogłem przyczynić się do promocji nie tylko mojej szkoły, ale również Nowego Sącza na skalę całej Polski. Jestem dumny z tego skąd pochodzę - opowiada z uśmiechem Michał Szczygieł, kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017".

Zobacz też Michał Szczygieł. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017"

Michał aktywnie włącza się w życie kulturalne sądeczan. Koncertował wraz z innymi artystami podczas sądeckiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestniczył też w charytatywnym konkursie kolęd w Stróżach.

- Lubię występować dla  sądeckiej publiczności. Zachęcam was do głosowania na mnie w Plebiscycie „Sądeczanin Roku”. Mam numer trzynasty. Mam nadzieję, że szczęśliwy. Już nieraz pokazaliście, że mogę na was liczyć w takich sytuacjach - dodaje.

Michał Szczygieł  – SMS o treści SR.13 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2017.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film KSDziękujemy za przesłanie błędu