Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
14/09/2017 - 13:35

Festiwal Biegowy: Biegać każdy może, trochę lepiej albo trochę gorzej! [WIDEO]

Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju to impreza, której nie trzeba reklamować nie tylko w świecie sportowym. Każdy, kto nawet tylko nagryzie biegowego bakcyla prędzej czy później staje tu w szranki nie tylko z innymi biegaczami, ale przede wszystkim ze swoimi słabościami.

Nikt tak nie umie zmotywować innych, niż ten, kto sam potrafił siebie samodzielnie zmotywować do treningu. Nie ma znaczenia, ile masz lat, kim jesteś na co dzień: jeśli chcesz biegać, to po prostu biegniesz i stawiasz przed sobą kolejne poprzeczki.

Zobacz też: Turniej Brydża podczas Festiwalu Biegowego

Najpiękniejsze w atmosferze Festiwalu Biegowego jest to, że każdy, absolutnie każdy czuje się tu zwycięzcą i kimś naprawdę wyjątkowym.

Zobacz też: Początek Festiwalu Biegowego jak zawsze należał do uczniów [ZDJĘCIA]

Zresztą obejrzyjcie sami. Posłuchajcie kobiet, które ledwo zaczęły biegać a już marzą o tym, że wbiegną na Śnieżkę. I my wiemy, wierzymy, że im się to uda. Tak działa magia Festiwalu Biegowego.

Kolejny element niezwykłości  -  popatrzcie na finał biegu – wszyscy cieszą się na równi z tym, który przekroczył metę jako pierwszy.

A wiecie co w tym wszystkim jest najważniejsze? Biegać każdy może, trochę lepiej albo trochę gorzej! Więc jak? Do zobaczenia za rok w Krynicy-Zdroju?

ES e.stachura@sadeczanin.info Film: Krzysztof Stachura

Iron Run na Festiwalu Biegowym!
Podczas tegorocznego Festiwalu Biegowego, odbyły się zawody dla prawdziwych twardzieli.


Dziękujemy za przesłanie błędu