Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
25/03/2023 - 19:30

Działacze Kas Wzajemnej Pomocy uhonorowani. Ogromne brawa dla tych społeczników! [ZDJĘCIA]

Sobota w Domu Weselnym Casablanka w Niskowej upłynęła pod znakiem dorocznego zjazdu Stowarzyszenia Kasa Wzajemnej Pomocy. Było to już dwudzieste szóste spotkanie i okazja nie tylko do podsumowania ubiegłorocznej działalności 27 kas, działających w całej Małopolsce, ale też do podziękowania ludziom, którzy są z nimi związani od wielu lat.

To oni działają w tych kasach społecznie, z potrzeby serca, dokładając starań, by prężnie się rozwijały. To ci działacze zachęcają innych do tego, że warto się do wspomnianych kas zapisać, że warto korzystać z nieoprocentowanych pożyczek, które wspomniane kasy udzielają swoim członkom.

A tych, którzy zaufali i przystąpili do Stowarzyszenia Kasa Wzajemnej Pomocy jest 2,5 tysiąca ludzi w całej Małopolski.

Dalsza część artykułu czytaj na następnej stronie - TUTAJ

Działacze Kas Wzajemnej Pomocy uhonorowani. Ogromne brawa dla tych społeczników [ZDJĘCIA]
Sobota w Domu Weselnym Casablanka w Niskowej upłynęła pod znakiem dorocznego zjazdu Stowarzyszenia Kasa Wzajemnej Pomocy. Było to już dwudzieste szóste spotkanie i okazja nie tylko do podsumowania ubiegłorocznej działalności 27 kas, działających w całej Małopolsce, ale też do podziękowania ludziom, którzy są z nimi związani od wielu lat.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu