Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
14/09/2019 - 15:25

Wyprzedzał na pasach. Aż strach pomyśleć jak to się mogło skończyć [WIDEO]

Niektórzy kierowcy zachowują się tak jakby byli jedynymi uczestnikami ruchu drogowego. Nie stosują się do znaków, wymuszają pierwszeństwo, jeżdżą z nadmierną prędkością. Niestety na efekty takiego brawurowego i bezmyślnego zachowania nie trzeba długo czekać. Często kończy się to zderzeniem z innym pojazdem albo potrąceniem pieszego.

Na współpracującej z naszym portalem stronie „Sądeckie Drogi” ukazał się kolejny film obrazujący, jak niewiele trzeba, aby doszło do tragedii na drogach. Tym razem akcja toczy się w Nowym Sączu na ul. Nawojowskiej. Jeden z kierowców zaczął wyprzedzać inne pojazdy. Manewr rozpoczął, gdy była jeszcze linia przerywana. Musiało mu się bardzo spieszyć, bo nie zważał na to, że jest przejście dla pieszych.

- Kierowca wykonał manewr wyprzedzania trzech pojazdów, robiąc to przed i na pasach oraz na skrzyżowaniu – skomentował pan Dawid, autor nagrania.

Zobacz też Brawurowe zachowanie na pasach i na czerwonym świetle. Zobaczcie sami [WIDEO]

Aż strach pomyśleć jak mogła zakończyć się jego brawura, gdyby w tym czasie na pasy wszedł pieszy. Przez takich kierowców jak ten z nagrania na drogach giną ludzie.

RG [email protected], film: Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe