Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 sierpnia. Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
22/02/2017 - 05:50

105 !!! urodziny Marii Woźniak z Tropia. Nie narzeka i nie bierze żadnych leków

Jej recepta na długie życie jest niezmienna: „ Módl się i pracuj, a będzie ci dane”. Do tego, koniecznie trzeba się dzielić z innymi swoją radością życia. To najprostsze tajemnice najstarszej mieszkanki gminy Gródek nad Dunajcem Marii Woźniak z Tropia, która obchodziła sto piąte urodziny!

Ci, którzy znają panią Marię mówią o niej, że zaraża innych swoją radością z każdej chwili codziennego życia. Kiedy pada pytanie o jej receptę na długie życie, niezmiennie odpowiada:  

- Módl się i pracuj, a będzie ci dane.  

Przeczytaj też Święto u sądeckich niepokalanek. Siostra Dominika ma już 106 lat 

Pani Maria z humorem i właściwą dla siebie pogodą ducha znosi trudy codzienności. Nie narzeka, a czas uprzyjemnia sobie słuchaniem radia i śpiewaniem. Interesuje się też polityką zarówno tą naszą lokalną jak i krajową.

Jest w doskonałej kondycji.  Może dlatego, co podkreśla, że nie bierze żadnych lekarstw. Po badaniach kontrolnych miejscowa lekarka powiedziała pani Marii, że  takich wyników mogłaby jej pozazdrościć niejedna trzydziestolatka!

Przeczytaj też W Nowym Sączu ludzie dożywają 100 lat! ZUS ma problem?

Szacownej jubilatce z okazji sto czwartych urodzin życzenia składali osobiście wójt gminy Józef Tobiasz i wiceszefowa Urzędu Stanu Cywilnego  Małgorzata Basta oraz szefowa Gminnego  Ośrodka Pomocy Społecznej Krystyna Pajor.

Przedstawiciele gminy wręczyli pani Marii kosz kwiatów i drobne upominki. Życzyli zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności  na kolejne lata.

(ami), fot. Urząd Gminy Gródek nad Dunajem 

Maria Woźniak z Tropia ma 105 lat


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)