Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 lipca. Imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana
28/09/2019 - 10:35

Grybów: Co się stało w rynku? „Krajówka” zablokowana [ZDJĘCIA]

Zablokowana droga krajowa i błyskawiczna akcja ratownicza w Grybowie. To efekt zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na szczęście żadna z osób uczestniczących w tym zdarzeniu nie została zabrana do szpitala. Ratownicy udzielili im pomocy na miejscu.

Pojazdy zderzyły się wczoraj po południu w rynku na „krajówce”. Służby ratownicze zostały poderwane do działań kilkanaście minut po godz. 17.

Na miejscu zdarzenia bardzo szybko pojawili się strażacy z OSP KSRG Grybów – Biała i z Nowego Sącza, pogotowie ratunkowe oraz policja. Pojazdy uczestniczące w tym zdarzeniu przez pewien czas blokowały całkowicie ruch na drodze krajowej. Potem ruch odbywał się jednym pasem.

Samochodem podróżowała tylko kierująca, która nie uskarża się na żadne dolegliwości. Motocyklem podróżował kierujący i to on został poszkodowany. Ratownicy medyczni przebadali oboje. Na szczęście nie było potrzeby transportowania tych osób do szpitala.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. PSP w Nowym Sączu.

Zderzenie samochodu osobowego i motocykla w Grybowie
Zablokowana droga krajowa i błyskawiczna akcja ratownicza w Grybowie. To efekt zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na szczęście żadna z osób uczestnicząca w tym zdarzeniu nie została zabrana do szpitala. Ratownicy udzielili im pomocy na miejscu.


Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021