Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 października. Imieniny: Urbana, Saturnina
28/09/2020 - 14:40

Koronawirus znowu w drużynie Sandecji. Jeden piłkarz zakażony

Czy w Sandecji znowu wykryto przypadek koronawirusa? Z nieoficjalnych informacji wynika, że wynik testu u jednego z zawodników był pozytywny. Klub nie zajmuje w tej sprawie stanowiska.

Zobacz także: Piąta porażka z rzędu. Sandecja wyraźnie słabsza od ŁKS-u

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, w Sandecji, przed meczem z ŁKS-em Łódź wykryto przypadek koronawirusa. Jeden z zawodników miał mieć pozytywny wynik testu na COVID-19 jednak bardzo szybko został odizolowany od drużyny. Zapobiegło to rozprzestrzenieniu się choroby. Zachowane miały zostać wszystkie procedury bezpieczeństwa, co uchroniło innych zawodników i pracowników klubu przed zakażeniem. Reszta piłkarzy jest ponoć zdrowa. Klub nie chce komentować tej sytuacji, a drużyna przygotowuje się w normalnym trybie do środowego spotkania ze Stomilem Olsztyn.

Przypomnijmy, że koronawirus w Sandecji został już kiedyś wykryty. Zakażonych było wówczas dwóch zawodników, co storpedowało przygotowania do nowego sezonu i spowodowało przełożenie na późniejszy termin meczu Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa. (MP), fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)