Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
01/09/2020 - 07:05

Korzenna: jak przebiega wrześniowa sesja rady gminy? Obserwuj obrady na bieżąco

XXII sesja rady gminy Korzenna została zaplanowana na 1 września br. (wtorek) na godzinę 13. Samorządowcy podejmą kilka uchwał. Które będą miały największe znaczenie dla mieszkańców? Jakie zmiany przyniesie nowy rok szkolny? Obserwujcie obrady na bieżąco!

Dzisiejsza sesja odbędzie się w sali posiedzeń urzędy gminy Korzenna. W porządku obrad przewidziano między innymi przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji, zdanie relacji z działalności władz samorządowych w okresie między sesjami, a także podjęcie uchwał w sprawie zmian w budżecie gminy na rok 2020.

Po raz kolejny dyskusji zostanie poddana uchwała w sprawie określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za śmieci, jak również kwestia poboru podatku rolnego, leśnego i od nieruchomości. Radni podejmą decyzję dotyczącą przyjęcia statutu cieszących się dużym zainteresowaniem Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bukowcu, a także w przedmiocie kryteriów przyznawania nagród dla nauczycieli zatrudnionych w gminie.

Zobacz także: Słowikowa ma nowego sołtysa. Uzyskał poparcie ponad połowy mieszkańców

Czym jeszcze zaskoczą nas radni? Obserwuj obrady na bieżąco razem z ”Sądeczaninem”. Transmisja z obrad rady będzie dostępna pod tym linkiem od godziny 13.

k.kos@sadeczanin.info, fot. archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu