Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
10/10/2018 - 16:05

Nowy Sącz: uwaga kierowcy w niedzielę będą utrudnienia. Nie wjedziesz do rynku

W niedzielę (14 października) szykują się spore utrudnienia w ruchu w Nowym Sączu w związku z uroczystościami pogrzebowymi szczątków gen. Bronisława Pierackiego na Starym Cmentarzu. Część ulic w określonych godzinach w centrum miasta będzie wyłączonych z ruchu. Warto zapoznać się z objazdami.

W niedzielę w Nowym Sączu odbędzie się ponowny pochówek szczątków gen. Bronisława Pierackiego. Generał spocznie na pierwotnym, historycznym miejscu na Starym Cmentarzu, gdzie po śmierci został pochowany w 1934 roku.

Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak ma nadzieję, że to wydarzenie stanie się manifestacją patriotyzmu sądeczan w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

W związku z tą uroczystością w centrum miasta szykują się utrudnienia w ruchu. Jakie?

Warto się z nimi zapoznać.

Od godziny 13 do godziny 14 zostaną wyłączone z ruchu ulice: Wyszyńskiego, Rynek, Jagiellońska, Mickiewicza, Aleje Wolności do ulicy Morawskiego.
 

Od godziny 14 do godziny 15 zostaną wyłączone z ruchu Aleje Wolności na odcinku od ulicy Staszica do ulicy Morawskiego.

W związku z powyższym będą prowadzone objazdy główne: 

od godziny 13 do 14

- z Rynku przez ulice: Wąsowiczów, Kościuszki, Żeglarską, Mickiewicza do ulicy Jagiellońskiej z możliwością skrętu w ulicę Jagiellońską.
 

- z kierunku Alei Batorego w kierunku Rynku ulicami: Grodzką, Rejtana, Husarską, Kilińskiego, Bulwar Narwiku - skręt w kierunku Rynku
 

od godziny 14 - 15

- z Rynku możliwy będzie skręt z Alei Wolności w ulicę Staszica

- z kierunku Alei Batorego w kierunku Rynku ulicami: Grodzką, Rejtana, Husarską, Kilińskiego, Bulwar Narwiku - skręt w kierunku Rynku.

Dodatkowo wyłączone z ruchu będą parkingi w ciągu ulicy Wyszyńskiego oraz parking na Alejach Wolności przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury.

Opr. IM, źródło: UM w Nowym Sączu, Fot. IM.
 Dziękujemy za przesłanie błędu